Edit
damaq-logo-bursa

Sevgiyle, bereketle, afiyetle...

Yemek sadece tattan ibaret değildir Urfa'da... Neredeyse her yemeğin yüzlerce yıllık bir tarihi ve hikayesi vardır bizim soframızda.

Tarihini öğreneni şaşırtan Çiğ Köfte; medeniyetler sofrasından sizlere sunulmak için Bursa'ya geldi!

Siz de çiğ köftenin tarihini merak ediyorsanız #damaqkebap 'ı takibe almayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın!

Bursa Ramazan Menü Fiyatları 2022 en iyisi DAMAQ ile Damakta kalan tatlarla yepyeni bir dünya var oldu; mutfak dünyası. Dünyanın en eski mutfağı Urfa’da kuruldu, değişen ve değişmekte olan insanla yepyeni tatlar kazandı.

İnsanla başladı güzel fikirler …

2019 yılında çıktığımız lezzet yolculuğuna Bursa Ata Bulvarı üzerinde bulunan restoranımızda devam etmekteyiz. DamaQ olarak “Tadı Damağında” sloganımız ile bizi ziyaret eden misafirlerimizin damağında unutulmaz bir tad bırakmak hedefiyle çalışmaktayız. Bursa’da geniş salonları ve ferah ortamlarıyla iş toplantıları, seminerler, aile buluşmaları ve tüm grup yemeklerinize keyif katacak atmosferi sağlayan bir mekandır.

Sevgiyle, bereketle, afiyetle…

Videoyu oynat

Urfa Mutfağından Sofranıza Tadı Damağında Unutulmaz bir yemek deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlayan samimi ve rahat bir yemek deneyimi vaat ediyoruz.

 Şanlıurfa’dan gelen lezzet Lahmacunun tam 5000 yıllık bir geçmişe sahip olduğunu, tarihinin Babillere kadar uzandığını biliyor muydunuz? Hadi gelin bu lezzeti bir de @damaqkebap farkıyla deneyin! Dünyanın en eski mutfağı Urfa mutfağında sizleri gastronomik bir deneyime davet ediyoruz. 

En iyi Bursa Restorantlar

Sevgiyle, bereketle, afiyetle… Bu hikaye insanın varoluşuyla başladı… Damakta kalan tatlarla yepyeni bir dünya var oldu; mutfak dünyası. 

Dünyanın en eski mutfağı Urfa’da kuruldu, değişen ve değişmekte olan insanla yepyeni tatlar kazandı. Haydi gelin sizlerle lezzetli bir zaman yolculuğuna çıkalım ve Urfa’nın benzersiz sofrasında yepyeni tatlar keşfedelim. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.